Ви та Творець (You and the Creator) ThetaHealing® Online

13500,00
грн.
Продолжительность: 2 дня

У цей період життя ми повинні досягти рівня любові; любов до себе, любов, звісно, до Творця, любов до коханої людини, як це - насправді любити свою сім'ю, любити своїх друзів і любити світ. Нам потрібно вміти освоювати це, але як ми можемо це зробити, якщо наші програми, які ми вже реалізували, говорять, що це неможливо?
Наш наступний семінар з взаємин - це "Ти і Творець", на якому ми показуємо і навчаємо студентів розуміти приховані потоки їх власного підсвідомого. Як їх тіло насправді працює над вирішенням проблем і як вони насправді розрізняють спілкування з енергією Творця від спілкування зі своїм его чи своїм вищим Я.
Пам'ятайте, що Творець - це енергія бездоганної та чистої любові. Це розуміюча любов. І це змінить ваше життя. Ця енергія, цей життєвий потік є в кожному атомі, і в кожному атомі атоми є частиною вас і частиною всього, що вас оточує. Ми вивчаємо різницю в розрізненні, і ви навчитесь працювати і перенаправляти своє підсвідоме, щоб воно працювало на вас.
Це важливий семінар, оскільки кожного разу, коли я веду семінар, хтось завжди говорить, як мені дізнатися, що відповідь від Творця?
Цей семінар навчить вас направляти свій розум на розуміння.

Предпосылки: Базовая ДНК , Продвинутая ДНК , Глубинные раскопки