Світові відносини (World Relations) ThetaHealing® Online

16000,00
грн.
Продолжительность: 5 діб

Семінар ThetaHealing® "Взаємини у світі" фокусується на конкретних культурах і переконаннях, щоб виявити сучасні та минулі проблеми, пов'язані з расами, релігіями та людьми. Коли ці проблеми переконань виходять на світло, приховані ненависть і образи, що належать до століть, будуть звільнені. Це дозволить учасникам прийняти та засвоїти людей і культури світу зі справжньою безумовною любов'ю.
Студенти будуть брати участь у практичній роботі з переконаннями, щоб знайти та звільнити негативні почуття та програми, пов'язані з іншими культурами та людьми з усього світу.
У сучасних умовах світ став набагато меншим місцем. Культури більше можуть контактувати через подорожі літаками та віковими технологіями інформації. Через це у нас є нагальна потреба розуміти та приймати інші культури. Студенти, які взяли перший семінар з "Взаємин у світі", були здивовані, скільки негативних підсвідомих думок, почуттів і емоцій виходили на поверхню під час практичних сесій з роботою з переконаннями. В багатьох випадках це були генетичні (походять від предків) переконання, пов'язані зі страхом, ненавистю і гнівом до інших країн, земель і їхніх людей, про які вони навіть не знали. Семінар "Взаємини у світі" є потужним інструментом для вирішення внутрішніх та зовнішніх конфліктів у вас стосовно інших людей.


Предпосылки: Базовая ДНК , Продвинутая ДНК , Глубинные раскопки