DNA 3 ThetaHealing® Online

20000,00
грн.
Продолжительность: 5 дней

Під час курсу ThetaHealing DNA 3 учасники вивчають інструменти та техніки, які дозволяють їм покращити свої здібності і стати більш ефективними в роботі з технікою ThetaHealing. Основні теми, що розглядаються на курсі, включають наступне:
  1. Вивчення додаткових технік ThetaHealing: Учасники курсу отримують глибше розуміння основних технік ThetaHealing, а також навчаються новим методам роботи з енергетикою і свідомістю.
  2. Збагачення знань про планетарні рівні: Учасники вивчають різні рівні свідомості, включаючи свідомість планети, свідомість галактик та свідомість Великого Духа. Це допомагає їм розширити свої можливості в роботі з енергіями.
  3. Вивчення роботи зі Створенням: Учасники отримують знання про процеси Створення та навчаються застосовувати їх для створення бажаних результатів в різних аспектах свого життя.
  4. Робота з майбутніми подіями: Учасники навчаються впливати на своє майбутнє, перепрограмовуючи свої переконання та створюючи нові можливості для себе.
  5. Розширення інтуїції та енергетичних здібностей: Учасники вправляються в розвитку своєї інтуїції, зміцненні енергетичного поля та розширенні своїх здібностей для роботи з енергією.
ThetaHealing DNA 3 є продовженням попередніх рівнів курсу ThetaHealing і дозволяє учасникам поглибити своє розуміння, навички та практику цієї техніки. Цей курс може бути корисним для тих, хто вже має досвід роботи з ThetaHealing і бажає продовжити свій розвиток в цій області.


Цей семінар проводиться протягом 5 послідовних днів.

Предпосылки: Базовая ДНК, Продвинутая ДНК, Глубинные раскопки