Планы бытия ThetaHealing®

15000,00
грн.
Продолжительность: 3 дня

"Плани Існування" є джерелом філософії, яке лежить в основі всіх семінарів та книг ThetaHealing®. Вивчаючи структуру Планів Існування, Віанна довелося бачити, що можливо створювати нові реальності у цьому житті, і зрозуміти, чому вона створювала складні ситуації у своєму житті.
Семінари "Плани Існування" - це квантова механіка метафізики. На цьому семінарі Віанна введе вас у виміри, що виходять за межі цього всесвіту... до того, що, на її думку, є самими початками життя.
Віанна веде вас у подорож, яка виходить за межі всесвіту... щоб запропонувати уявлення, що зі станом розуму тета можна вийти за межі швидкості світла за допомогою потоку думки... щоб з'єднатися з божественною енергією до того, як вона набуде будь-якої форми у цьому всесвіті.
Через кожен з Планів Існування ви долучите багато інформації та вправ, які покращать розуміння кожного плану. Як студент, ви відчуєте зв'язок з Сьомим Планом до Творця Всього, через шостий план вивчаючи мудрість законів і доброчесностей, п'ятий план ангелів і увишенних майстрів, виміри та альтернативні реальності, до четвертого плану предків і навчання, до третього плану людей і причини наших дій, другого плану рослин і їхніх властивостей лікування, і першого плану каменів, Землі та записів і взяти в руки процес розвитку власної майстерності.Предпосылки: Базовая ДНК , Продвинутая ДНК , Глубинные раскопки

Click to order