Новорічна маніфестація 31 грудня 2022

"Новорічна маніфестація 31 грудня 2022"
500
грн.
грн.
Що таке новорічна маніфестація
(іншими словами - марафон з планування та здійсненя бажань на наступний рік)

Чи помічали ви, що нашібажання можуть здійснюватись трошки не так, як ми собі задумали/запланували?

Наприклад:
  1. Ви хотіли отримати гроші, але не розбагатіли випадково і не знайшли їх на дорозі, а отримали квартиру від бабусі, яка випадково померла
  2. В минулому році загадали святкування Різдва в Європі, а в цьому році його там і святкуєте - але як переселенець/емігрант і т.п., без чоловіка і зовсім не за тих умо
Так відбувається тому, що, якщо не описувати своє бажання максимально точно, то всесвіт знаходить найлегший та найкоротший варіант здійснення.

Тому, ідея/мета/задача новорічної маніфестаціі в тому, щоб разом скласти правильну карту бажань та надати їй енергію для здійснення.

Як проходить маніфестація?
Спочатку ми працюємо з вами в телеграм-каналі, де кожного дня я даю інструкціі (аудіо формат, 15-20 хвилин кожна) з складання карти бажань (9 сфер життя). Кожен створює свою власну карту (план). Підключайтеся до телеграм-каналу за цим посиланням.
Ця частина є повністю безкоштовна

Далі ми зустрічаємось 31 грудня о 18:00 за Київським часом (на 1,5 години) в прямому ефірі, працюємо над обмежующими переконаннями, що заважають вашим бажанням здійснитись, і маніфестуємо в методі ThetaHealing (додаємо енергію в планування)
Участь в прямому ефірі є платною і коштує 500 грнClick to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone
Промокод