Обучение с Олеся Бондарь ThetaHealing Киев Украина тетахилинг

Авторський курс "РеалізованаЯ"

"РеалізованаЯ"
3300
грн.
грн.
5-денний терапевтичний курс. Довгоочікуваний. Довго ношений. Впевнена, що своєчасний. Унікальний набір теорії, терапії, медитацій та практики.

Для кого? Для тих, хто боїться рухатися вперед (в будь-якій із 8 сфер життя), у кого є провал в 1-3 сферах, хто не розуміє як (куди) далі рухатися, для тих, хто хоче заробляти достойні гроші/продвигтися в розвитку/народити дитину/вирівняти шлюб. (і БУДЬ ЛАСКА, не потрібно мені говорити, що це неможливо, занадто універсально, що людей треба водити в терапію 7 років для цього. Таких психологів, я теж перевела на новий рівень розвитку в багатьох сферах життя багато разів за ці 4 роки). Хто був на моїх курсах, знає, що води немає, від слова зовсім. Перегляньте Вступне відео.

Розклад робочого дня:

  • 30 хвилин теорії (описую обмежуючі переконання, пояснюю причину-наслідок ваших стратегій, через визнання піднімаємо програми), після цього йдемо в 1,5 годинну групову розкопку.
  • 10 хвилин перерви Друга розкопка (теми описані нижче). Медитація.
Програма курсу:

  • 1 день Відсутність віри в себе (я не впораюся у мене не вийде) Залежність від громадської думки/думки родини. Заборона чути себе/дозвіл бути собою/розуміти свій напрямок. Медитація прощення себе.
  • 2 день Самооцінка. Проектування меж своїх/повага меж інших людей. Прийняття (любові, турботи, допомоги, грошей) Медитація щедрості собі.
  • 3 день Відповідальність. Безвідповідальність/гіпервідповідальність. Дорощування нервової системи. Виходження з стратегій "дитини" та "травмованого дорослого". Медитація збалансованого "дорослого".
  • 4 день. Найвищий потенціал. Заборона бути яскравою/виразною/успішною (тестуємо 8 сфер життя, розкопка заборон). Розкопка страху/заборон слухати свою інтуїцію. Медитація найвищого потенціалу. Знаходження тих якостей, які потрібні вам для досягнення ваших успіхів. Інтеграція цих якостей.
  • 5 день Дія. Розкопка страху/заборони дії. Гнучкість, стресостійкість, вдячність/задоволеність, достаток. Медитація заземлення бажаного.
Курс в записі!

Курс пройшов 23-27 травня