ПРОСТІР УСВІДОМЛЕНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ

НАВЧАННЯ методу Thetahealing, ОСОБИСТІ консультацІЇ

Olesia Bondar ThetaHealing master
Я спецпсихолог за освітою. 12 років вивчала різноманітні методи класичної психології, психотерапії, духовних практик, сама була клієнтом та працювала як терапевт з іншими людьми. Три роки тому я познайомилася з методом Тета Хілінг як клієнт і на власному прикладі пересвідчилась, наскільки швидко, екологічно і безповоротно працює цей метод саме для мене.
Впродовж двох років я практикую Тета Хілінг як терапевт. За цей час моє життя кардинально змінилося в усіх сферах. Змінилася я, моя сім'я, мої фінанси, іншим стало моє ставлення до себе і до життя. Цей унікальний метод дає можливість терапевтувати, насамперед, себе і, допомагаючи
іншим, покращувати якість їхнього життя. Я постійно рухаюся вперед, що дає мені відчуття щастя, самореалізації, синергії зі своїм вищим потенціалом.
Вітаю!

Щиро запрошую вас
познайомитися із вражаючим світом Тета Хілінг!

Особисте використання, для саморозвитку та покращення якості свого життя
Бізнес розвиток для практиків, тренерів, терапевтів, коучів
Тета-зцілення /зцілення в стані тета – це метод духовної психотерапії,
створений Віаною Стайбл 26 років тому. В Україні його активно
використовують протягом восьми років.
Bondar Olesia ThetaHealing Practicioner
Тета-стан – межа між реальністю і сном, кордон між свідомістю та підсвідомістю.
В лобовій частці нашого мозку формуються нейронні зв'язки і цими «програмами» ми знову і знову ходимо по замкненому колу, як поїзди їздять по рейках.
Під час сесії людина усвідомлює, що з нею відбувається, і виникає можливість трансформувати ті глибинні переконання, що обмежують та на підсвідомому рівні заважають жити щасливим життям. Цей процес у Тета Хілінг називається «розкопка».
Терапевт переводить власний мозок і мозок клієнта в Тета-стан (кора головного мозку сповільнює свою активність і стає легше дістатися допідсвідомості). Ставлячи запитання по протоколу, залежно від запиту, терапевт знаходить первинну травму і ті переконання та моделі поведінки, що сформувалися в момент травми.
Зміни відбуваються із використанням енергії елементарних частинок.
Комусь зручніше називати її Енергія Світобудови, Творець, Бог, Безумовна Любов, Вищий Розум, Всесвіт – суть одна – це енергія, для якої можливо все.

Що ж таке Тета Хілінг / Thetahealing?

Чим мені подобається цей метод?

Олеся Бондарь обучение по методу ТетаХилинг
Тим, що «загрузки» завантаження вам дає терапевт не через призму власних травм/цінностей, а в потоці зі згаданого джерела, адже енергія світобудови енергія всесвіту – це найбільший банк даних. Іноді клієнт каже: саме так я й хотів почуватися, але не зміг сформулювати.
Який результат отримує клієнт. Полегшення /заспокоєння / відчуття радості з приводу певного, цілком конкретного, запиту. Thetahealing – це не гіпноз, це усвідомлена дія. Після одного циклу сну (на фізичному рівні формуються нейронні зв'язки), людина починає по-іншому себе відчувати, протягом тижня – діяти, а через 19 днів світ і люди починають по-іншому на неї реагувати. Так каже класичний ТХ. Насправді ж, швидкість у кожного різна і залежить від того, наскільки швидко людина готова міняти своє життя чи від супутніх глибинних переконань, що обмежують.
Вирішення вашого питання потребує індивідуального підходу?
Запишіться на особисту консультацію і ми пропрацюємо ваш запит.
Олеся Бондар консультаціі ТетаХілинг